Tchibo Privat Kaffee Brazil Mild Çekirdek Filtre Kahve 250 gr - 500gr

Tchibo Privat Kaffee Brazil Mild Çekirdek Filtre Kahve 250 gr - 500gr
tchibo privat brazil mild kahve  - KahveKafeNet
Brazil Mild filtre kahvesinin çekirdekleri, Latin Amerika’nın kendine özgü ikliminde, mineral açısından zengin olan verimli topraklarda yetişmektedir. Brazil Mild filtre kahve, % 100 en iyi Arabica kahve çekirdeklerinden üretilmiştir. Özel üretim alanlarında yetişen kahve ağaçlarından, özenle toplanan kahve meyvelerinin; olgun, büyük ve kusursuz olanları titizlikle seçilmektedir. Seçilen kahve çekirdekleri, tek tek kavrulma işleminden geçmekte ve mükemmel lezzetini almaktadır. Böylece kahve çekirdeklerinin orijinlerinden gelen karakteristik yapısı korunur. Brazil Mild için özel üretilen ve özenle öğütülen kahve çekirdekleri, kendine has lezzeti ve eşsiz aromasının uzun bir müddet korunması için, nem ve ışığa dayanıklı özel ambalajlar kullanılarak paketlenmiştir. Mavi renk üzerine eklenen palmiye ağacı resmi ile dikkatleri üzerine çeken kahve paketi, ilk görünüşte kalitesini ortaya koymaktadır. Brazil Mild'in kahveyi her yudumladığınızda unutulmaz bir kahve keyfi yaşatmasının gizemi budur.
tchibo brazil mild löslicher kaffee - KahveKafeNet
Tchibo Privat Kaffee Brazil Mild Çekirdek Filtre Kahve Ürün Detayları:
- İçerik: 250 gr - 500 gr
- Paket: vakumlu paket
- Yoğunluk : 2
- Asidite: 1
- Kavurma: 2
- Kahve kaşığı ile bir ölçü = 6 - 8 g
- Çok yumuşak içimli ve dolgun gövdeli
- %100 Rainforest Alliance Sertifikalı (Yağmur Ormanları Birliği Sertifikası)


Tchibo Privat Kaffee Brazil Mild Çekirdek Filtre Kahve Hazırlama
tchibo brazil mild nasıl yapılır - tchibo brazil mild yorum - KahveKafeNet
Paketini ilk açtığınızda eşsiz kahve aromasının etrafa yayıldığını göreceksiniz. Kahveyi ilk açtığınızda temiz bir kahve saklama kavanozuna koymanız ve ağzını sıkıca kapatarak; serin, kuru ve hava almayan bir ortamda saklamanız doğru olacaktır.
Bir fincan kahve hazırlamak için ideal kahve miktarı kahve kaşığı ile bir ölçüdür. Yani yaklaşık 6-8 g’dır. Şimdi 1 fincan Brazil Mild filtre kahve hazırlayalım.
Tchibo Privat Kaffee Brazil Mild Filtre Kahve İçin Malzemeler: 
- 1 kahve kaşığı Brazil Mild filtre kahve
- 1 orta büyüklükte fincan sıcak su

Tchibo Privat Kaffee Brazil Mild Çekirdek Filtre Kahve Yapılışı:
Öncelikle French Press içerisine Brazil Mild filtre kahveyi ekleyin. Üzerine kaynatılmış ve 1 dk kadar bekletilmiş sıcak suyu ilave edin. Hafif karıştırın ve French Press'in ağzını kapatarak 4 dakika demlenmesini bekleyin. Ardından French Press’in piston kısmına yavaş bir şekilde bastırarak filtreyi aşağıya indirin. Filtre kahveniz hazır, fincanınıza alıp, keyifle tüketebilirsiniz.

Tchibo Privat Kaffee Brazil Mild Çekirdek Filtre Kahve 500g Fiyatı Nedir? - Nasıl Satın Alırım?
- Brazil Mild Çekirdek Filtre Kahve 250 gr fiyatı: 15 - 25 TL arasında kargo ücreti hariç fiyat etiketine sahiptir.
- Brazil Mild Çekirdek Filtre Kahve 500 gr fiyatı: 30 - 35 TL arasında kargo ücreti hariç fiyat etiketine sahiptir.
Bazı satıcılar yüksek kar elde etmek için, fahiş fiyatlarda satış yapmaktadır. Bu satıcılara dikkat etmeniz ve gerekirse bunlardan satın almamanız gerekir. Ürünün standart fiyatları, çeşitli kampanya ve fırsat durumlarına göre 3 aşağı 5 yukarı değişiklik gösterebilir.
Ürünü www.tchibo.com.tr internet sitesi üzerinden, Tchibo mağazalarından, Migros marketlerden ve diğer internet siteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Sizde bu ürün hakkındaki yorumlarınızı veya kahve tariflerinizi aşağıya bırakabilirsiniz.Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski