Yazar ol

Sitemizde Yazar Ol !

2017 yılı itibariyle yayın hayatına başlayan KahveKafe, uzun süredir as kadrosu ile yayın hayatına devam etmektedir.
Sitemizde konu sınırlandırması olmadığı için, hemen hemen her konuda makaleleri ve yazıları görebilirsiniz.
Sade ve kaliteli bir yapıyı benimseyen web sitemiz, yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren kalite ve ilkelerinden ödün vermeden paylaşımlarına devam etmektedir ve etmeye de devam edecektir.
Sizler de makale yazmaya ilgi gösteriyorsanız ve bilgilendirici yayınlar yapmak istiyorsanız KahveKafe ekibine gönüllü olarak katılabilirsiniz.

KahveKafe ekibine neden katılmalıyım ?

■ İlgilendiğiniz her alanda makaleler, yazılar yazarken paylaşımlarınıza derinlik katarak, bu alanda tam donanıma sahip olacaksınız.
■ Sadece makale yazmak zorunda değilsiniz. İsterseniz gündemdeki olaylarla ilgili bir olayı konu edinerek oluşturduğunuz bir yazı ile sesinizi duyurabilme imkanına sahip olacaksınız.
■ Profesyonel yazarlığa ulaşabilmenin amatör bir yazar olmaktan geçtiğini bildiğimiz için, sitemizde yayımlanan yazılarınızla hem kendinize özgüven gelecek hem de yazarlık yeteneğinizi geliştirebileceksiniz.

KahveKafe yazarlarında hangi şartları arıyoruz ?

■ Geniş bir bilgiye, tam donanıma sahip olmanız gerekmiyor. Çeşitli konularda gerekli araştırmalar, incelemeler yaparak gerekli olan makaleyi oluşturabilirsiniz. Ancak makalelerinizi ve yazılarınızı oluştururken, Türkçe yazım ve imla kurallarına da uymanız gerekiyor.
Yazar ekibine katılmak için, yazarlık deneyimine ihtiyaç duymuyoruz. Yazar olmak isteme arzunuz, bu yönde çaba göstermeniz bizim için yeterlidir.
■ Sizden istediğimiz tüm zamanınızı ya da boş zamanlarınızın tamamını harcamanız değildir. Ancak gerekli ilginin gösterilerek düzenli olarak yazılar gönderilmesi gerekiyor.

Aşağıdaki linke tıklayarak "yazarlık başvurusunda bulunmak istediğinizi" formumuza yazarak bize gerekli olan ad - soyad - e-mail bilgilerinizi gönderebilirsiniz.
Yöneticimiz tarafından incelendikten sonra sizinle iletişime geçilerek sitemizde yazarlığa başlayabilirsiniz.

Sizleri de KahveKafe ekibinde görmek isteriz.

Hemen İletişime Geçmek İçin TIKLAYINIZ