Kiwi KCM 7540 Filtre Kahve Makinesi

Kiwi KCM 7540 Filtre Kahve Makinesi
Kahve içmeyi çok seviyor ve ekonomik filtre kahve makinesi arıyorsanız, Kiwi KCM-7540 tam size göre. Her anınızda kolayca kahveler hazırlayabileceğiniz bu makine ile, ailenizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ekonomik fiyat etiketiyle dikkatleri üzerine çeken Kiwi Filtre Kahve Makinesi, en çok tercih edilen kahve makineleri arasında yer almaktadır. Bu kadar çok tercih edilmesi nedeniyle; Kiwi Filtre Kahve Makinesi'nin artı ve eksi yönlerini ele almak istedik. İşte Kiwi Filtre Kahve Makinesi ve Detaylı İncelemesi...
Kiwi KCM 7540 Filtre Kahve Makinesi Özellikleri:
- Tek düğme ile açma / kapama özelliği
- Anti-drip (damlama önleyici) fonksiyonu
- Camdan üretilmiş sürahi
- Sıcak tutma özelliği
- Su seviyesi göstergeli
- Maksimum içerik göstergeli
- Otomatik sıcak tutma özelliği
- Kolayca çıkarılabilen ve yıkanabilen uzun ömürlü filtre
- Kaymaz taban

Kiwi KCM 7540 Filtre Kahve Makinesi Teknik Özellikleri:
- Enerji tüketimi: 680W
- Su kapasitesi: 1.2 litre
- Renk: Siyah
- Fincan kapasitesi: 12 Fincan
- Minimum kullanım ömrü: 7 yıl

Kiwi Filtre Kahve Makinesi Olumlu ve Olumsuz Yönleri | Kiwi Filtre Kahve Makinesi Kullanıcı Yorumları 
Kiwi KCM 7540 Filtre Kahve Makinesi Artı Yönleri:
Fiyatının uygun olması, makinenin ilk artı özelliğidir. Türk malı olması nedeniyle, herhangi bir arıza durumunda servis, tamir ettirebilme ve parçalarını kolayca bulabilme imkanı vardır. Tek tuşla kahve yapabilme özelliği ile kullanışlıdır ve teknik bilgi istemez. Kahveyi uzun süre sıcak tutabilmektedir. Beklentileri karşılayan fiyat ve performans ürünüdür diyebiliriz.

Kiwi KCM 7540 Filtre Kahve Makinesi Eksi Yönleri:
Plastik kalitesinin düşük olması kullanıcıların en çok dikkatini çeken eksi özelliğidir. Daha kaliteli plastik bir gövdeden üretilebilirdi. Yine bazı kullanıcılar plastik kokusundan şikayetçiler. Plastik kokusu olmadığını söyleyen kullanıcılar da mevcut. Bu konuda şöyle bir yorum yapabiliriz: satın alınan plastik ürünler ilk kullanımlarda koku yapabilmektedir. Zaten bu ürünlerin kullanım kılavuzlarında da belirtilir. Örneğin; kettle aldınız diyelim. Bunu ilk kullanım da sadece su ile çalıştırmanız istenir ki, üretim aşamasındaki plastik kokusu ortadan kalksın. Yine sıcak kahve içmeyi sevenler için, kahve sıcaklığı biraz düşük gelebilir.

Kiwi KCM 7540 Filtre Kahve Makinesi Fiyatı Nedir?
60 TL ile 110 TL arasında bir fiyat etiketine sahiptir. İnternet üzerinden online alışveriş sitelerinden satın alabileceğiniz gibi; A101 marketlerinden de belli günlerde uygun fiyata satın alabilirsiniz.Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski