Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 Gr - 500 Gr

Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 Gr - 500 Gr
kurukahveci mehmet efendi colombian filter coffee - KahveKafeNet
Türk kahvesi deyince akla ilk gelen markaların başında Kurukahveci Mehmet Efendi gelir. 1871 senesinden günümüze kadar, kahveyi bir sanatçı edasıyla ve yılların vermiş olduğu bilgi, tecrübeyle ince ince işleyen Mehmet Efendi'dir. Türkiye'nin en eski işletmelerinden biri olan Kurukahveci, kahve tutkunlarına tattıkları her yudumda aynı kalite ve keyfi sunmayı amaçlıyor. Türk Kahvesini, gelecek kuşaklarla buluşturma görevini üstlenen firma, yeni kahve lezzetleriyle de karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri de: "Colombian Filtre Kahve 500 G", "Colombian Filtre Kahve 250 G"

Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian Filter Coffee 500 gr | Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian Filter Coffee 250 gr
kurukahveci mehmet efendi filtre kahve ekşi - KahveKafeNet
Colombian Filtre Kahve Ürün Detayı:
Günümüzde yaygın bir şekilde bir çok cafe veya işletmede kullanılan filtre kahve, en kolay kahve demleme yöntemlerinin başında gelir. Kahve severlerin sıklıkla tercih ettiği filtre kahve, Mehmet Efendi tecrübesiyle kaliteli paketlerde satışa sunuldu. Herkesin internet üzerinden kolayca sipariş vereceği bu kahve, kapınıza kadar gelmektedir. Orta sertlikte bir kahve seviyorsanız, ideal lezzeti Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve' de bulabilirsiniz. İçimi oldukça rahat olan ürün,
Kolombiya'nın en kaliteli Arabica kahve çekirdekleri kullanılarak titizlikle kavrulmuş, öğütülmüş ve paketlenmiştir. Dengeli kahve aroması ve asiditesiyle kahve severlerin keyifle tükettiği bir kahvedir.
kurukahveci mehmet efendi filter coffee fiyatları
Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 Gram ve 500 Gram Fiyatları:
500 g (17.6 oz) ve 250 g (8.8 oz) paketlerde satışa sunulan kahve, bir çok online alışveriş sitesinden satın alınabilmektedir. Ürün fiyatları: 250 g fiyatı 14 TL' den, 500 g ise 20 TL'den başlamaktadır. Satıcı firmaların kampanya durumuna göre bu fiyatlar azalıp artabilmektedir.

Sizde bu ürün hakkındaki tecrübelerinizi aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz.

Yorum Gönderme (0)
Daha yeni Daha eski