KAHVEKAFE - Reklam Alanı

Kaş ve Kirpik Uzatan Karışım Tarifi

Kaş ve Kirpik Uzatan Karışım Tarifi
Şems Arslan'dan oldukça basit ve pratik bir tarif. Kimyager ve Güzellik Uzmanı Şems Arslan'ın, "Sıklaştırıcı Kirpik Uzatıcı Boya" adını verdiği çay ve kahve karışımlı tarif ile, kirpik ve kaşlarınız yay gibi olacaktır. Kaş ve kirpikleriniz bu tarif ile gürleşecek, sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır.
İşte Çay ve Kahve ile Kaş ve Kirpik Uzatma, Gürleştirme Tarifi...
Kaş ve Kirpik Uzatan Kür Nasıl Yapılır? | Kaş ve Kirpik Uzatan Karışım Yapımı
Kaş ve Kirpik Uzatan Kür İçin Malzemeler:
- 1 yemek kaşığı Türk kahvesi
- 1 yemek kaşığı siyah çay
- Makyaj pamuğu
- Kulak çubuğu veya makyaj fırçası

Kaş ve Kirpik Uzatan Kür Yapılışı:
Bir fincan içerisine 1 tatlı kaşığı siyah çay ekleyin ve üzerine sıcak su dökün ve demlenmeye bırakın. Aynı şekilde bir fincan içerisine 1 tatlı kaşığı Türk kahvesi ekleyin ve üzerine sıcak su dökün ve demlenmeye bırakın.(Eğer evinizde her gün çay ve kahve yapılıyorsa, ondan bir kenara ayırarak kullanabilirsiniz. Normal şekilde pişirilen Çay ve Türk kahvesinden kullanmak daha etkilidir.) İki ayrı fincanda 5 - 7 dk kadar demlenen ve soğuyan kahve ve çayı karıştırın ve suyundan birer yemek kaşığı alın. Bunu bir kase içine ekleyin. Bu karışımı kirpik ve kaşlarınıza gözünüze kaçırmadan sürün. Bunun için makyaj pamuğu, kulak çubuğu veya makyaj fırçası kullanabilirsiniz.
Bir defa kullandığınız karışımı bir daha kullanmayın ve dökün. Her uygulamada yeniden hazırlayın. Bu karışımı gece yatmadan önce uygulayın ve sabah yıkayın.

Hiç yorum yok

geri dön