KAHVEKAFE - Reklam Alanı

Mum Gibi Eriten Detoks Tarifi - Hızlı Yağ Yakan Detoks

Mum Gibi Eriten Detoks Tarifi - Hızlı Yağ Yakan Detoks
Herkesin çok sık karşılaştığı sağlık sorunlarını, doğal sağlık reçeteleri ile iyileştirmeyi amaç edinen Dr. Feridun Kunak, içerisinde yeşil elma, limon, çubuk tarçın ve taze zencefil olan detoks tarifini paylaştı. Kunak, on dakika kaynatılıp on dakika demlenen bu detoksun gün boyu tüketilmesi tavsiyesinde bulunuyor.
Bizde bu tarifi KahveKafe'nin değerli okuyucuları için paylaşma gereği duyduk. İşte Dr. Feridun Kunak'tan Mum Gibi Eriten Detoks Tarifi...

Mum Gibi Eriten Detoks Nasıl Yapılır? | Hızlı Yağ Yakan Detoks Tarifi | Göbek Yağlarını Eriten Detoks Yapımı
Mum Gibi Eriten Detoks İçin Gerekli Malzemeler:
- 1 adet yeşil elma (diğer elmalarda olabilir)
- 1 adet limon
- 1 adet çucuk tarçın
- 5-6 dal maydanoz
- 1 yemek kaşığı yeşil çay
- 2-3 dilim zencefil
- 4-5 adet dövülmüş tane karabiber
- 1.5 litre su

Mum Gibi Eriten Detoks Yapılışı:
İlk önce elma ve limonu kabuğunu soymadan dilimleyin. Bir tencere alın ve içine dilimlenen elma ve limonu atın. Sırasıyla kabuk tarçını, saplarıyla beraber maydanozu, yeşil çayı, kabuğuyla dilimlenen zencefili ve karabiberi de tencereye ekleyin. Ardından üzerine suyu da ilave edin. Bir kaşıkla 5-10 saniye kadar karıştırın ve ocağın üzerine alın. Ocakta orta ateşte 10 dk kadar kaynatın. Kaynattıktan sonra tencereyi ocaktan alın ve karışımı 10 dk kadar demlenmeye bırakın. Demlendikten sonra suyunu süzün ve bu suyu gün içerisinde yemeklerden önce ikişer bardak tüketin.
Mum Gibi Eriten Detoks ile fazla yağlarınızdan  hızlı bir şekilde kurtulacaksınız.Hiç yorum yok

geri dön